Akülü Manlift Kiralama

Akülü Manlift Kiralama

Akülü Manlift Kiralama

Akülü Manlift Kiralama

Akülü ya da elektrikli manlift olarak bilinen manlift çeşidi sektörde sıklıkla tercih edilen yükseltici platformlar arasında yer almaktadır. Pek çok markanın akülü manlift ürünü bulunmaktadır. Sağlamlığı ve güvenilirliği ile bilinen çoğu marka ürünleri ile akülü manlift kiralama hizmeti sunmaktayız. Akülü manlift kiralama İstanbul içerisinde personelin ve kullanacağı ekipmanların yukarıya çıkartılması için en güvenli ekipmanı sunmaktayız. Kiraladğımız manliftler; inşaat iskelesi gibi diğer alternatiflere göre çok daha güvenli ve avantajlıdır.

Akülü manlift kiralama hizmeti ile inşaat sektöründen bakım faaliyetlerine dek pek çok alanda tercih edilen manliftleri müşterilerimize sunmaktayız. Elektrikli manliftlerimiz bütün iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygundur. Şehir elektriği ile şarj edilebilmektedirler. Yakıt vb. Ikmal sorunları elektrikli manlifterde yoktur. Elektrikli manliftlerin en önemli avantajlarından birisi de neredeyse hiç gürültü yapmadan çalışma sağlamasıdır. Akülü manlift kiralama çeşitleri müşterilerimizin ihtiyacına en uygun şekilde cevap verilmesi yönündedir.

 

Akülü Manlift Kiralama Fiyatları

Akülü manlift kiralama fiyatları sunduğu avantajlar göz önünde bulundurulunca oldukça cazip olmaktadır. Manlift, insan gücüne gerek duyulmadan çalışma sağlayan ve sessiz çalışma şekli ile gürültü kirliliğine neden olmayan güvenli bir çözümdür. Hem iş ve işçi sağlığı açısından hem de işletmelerde işlerin hızla yürütülmesi açısından sunduğu avantajlar tercih edilme nedenleri arasındadır. Bir manliftin satın alınması ise maliyetli bir seçenek olmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulacak süre zarfında kullanılmak üzere manlift kiralama şirketleri tercih edilmektedir. Bu nedenle Istanbul Akülü manlift kiralama konusunda müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız.

Akülü manlift kiralama iletişim kaynaklarından bize ulaşarak ihtiyacınıza özel ürün tavsiyesi alabilirsiniz. Dar alanlarda fazladan yere ihtiyaç duymadan çalışabilen elektrikli manlift çeşitlerimize göz atarak size en uygun ürünü seçebilirsiniz. Makine çalışma yapılacak olan yere getirildikten sonra kiralama süresinin bitiminde geri teslim alınmaktadır. Sökme takma ya da bakımlarının yapılması gibi işler ile müşterilerin uğraşması gerekmemektedir. Ayrıca rutin bakımları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerimiz yalnızca aldıkları hizmet için ödeme yapmaktadır.

Hem zaman hem de yer tasarrufu sağlayan manliftlerin kiralama ücretleri çıkartılırken istenilen ürünün teknik özellikleri ve kiralama süresi göz önünde bulundurulmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile arızaların ve ihtiyaçların yerinde tespit edilmesini sağlamaktayız.

Firmanızın yapısına uygun makaslı manlift kiralamayı düşünüyorsanız, fiyatlarımız tercih edeceğiniz manlift marka modeline, yakıt cinsine ve manlift platform boyutuna göre değişmektedir.

 

Akülü Makaslı Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Makaslı Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 500 liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift Haftalık kiralama fiyatları 3500 liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift Aylık kiralama fiyatları 8 bin liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 40 bin liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift Yıllık kiralama fiyatları ise 75 bin liradan başlamaktadır.

 

Akülü Eklemli Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Eklemli Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 1500 liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift Haftalık kiralama fiyatları 7000 liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift  Aylık kiralama fiyatları 20 bin liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 100 bin liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift 1 Yıllık kiralama fiyatları ise 200 bin liradan başlamaktadır.

 

Akülü Dikey Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Dikey Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 800 liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Haftalık kiralama fiyatları 4000 liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Aylık kiralama fiyatları 12 bin liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 40 bin liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Yıllık kiralama fiyatları ise 70 bin liradan başlamaktadır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Manlift kiralama firması olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz.

Kiralamasını yaptığımız manliftlerimizin markası ya da modeli fark etmeksizin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştirerek sizlere sorunsuz bir şekilde kiralama sunuyoruz.

Manlift kiralama hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz.  Kiraladığınız manliftlerde herhangi bir problem olduğunda ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Manlift Kiralama için güncel net rakam almak istiyorsanız Telefon: 0532 673 47 40 E-Mail: info@manliftkiralama.com.tr ve 7/24 Whatsapp Hattı gibi kanallarla hızlıca teklif alabilirsiniz.

Dipnot: Manlift kiralama fiyatlarımıza çekici hizmeti dahil değildir.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,