Makaslı Manlift Kiralama

Makaslı Manlift Kiralama

Makaslı Manlift Nedir ?

Makaslı manlift; Kamu ve özel kurumların sahip oldukları üretim, depolama, inşaat ve tesis gibi alanlarda çeşitli görevleri personelleri kaldırarak tamamlamak için dikey yönde ulaşma yeteneği sunan bir hava kaldırma platformudur.

Bu platformlar ağırlıklı olarak personel taşımacılığı olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Daha çok fazla yükseklik gerektirmeyen; fakat daha fazla çalışma alanına ve daha fazla ağırlık kaldırma ihtiyacına ihtiyaç duyulduğunda bu platformlar ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Makaslı manliftlerin kaldırma yüksekliği 3 metreden tut 20 metreye kadar ulaşabilirler. Bu platformların çalışma alanlarına göre farklı özelliklerde ve değişik modellerde üretimleri bulunmaktadır. Fabrika içerisinde personel tarafından yeri değiştirilebileceği gibi forkliftler tarafından da bir yerden başka bir yere götürülerek ilerleyebilirler. İç mekanlarda elektrikli manlift kiralama, zorlu çalışma şartları altında ise dizel manlift kiralama tercih edilmekte olup rahatlıkla kullanabilmek amacıyla tasarlanan bu iş makinaları zor şartlarda maksimum verim sunmayı başarmaktadır.

 

Makaslı Manlift Kiralama Hizmeti

Makaslı manlift kiralama hizmeti sunan firmamız; Bakım ve onarımını yaptığı makaslı platformların kısa ve uzun dönem kiralama hizmetini sunmaktadır bugüne kadar binlerce müşterimizin makaslı platformlarımızı kiralamasına yardımcı olduk. Hizmetlerimiz, uzun yıllara dayanan tecrübemizle kurduğumuz çok hızlı, kolay ve güvenilir bir kiralama hizmeti ile devam etmektedir.

Makaslı Manlift Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen 0532 67347 40 numaralı telefondan bizi aramaktan veya aşağıdaki iletişim formunu kullanarak uzman ekibimizle iletişime geçerek her türlü sorunuza harika cevaplar almaktan çekinmeyiniz .

 

Makaslı Manlift Çeşitleri

Makaslı manlift çeşitleri oldukça fazladır. Akülü makaslı manliftler ya da elektrikli makaslı manlifterin boyutları en az 8 metre, an fazla ise 15,7 metreye kadar uzayabilmektedir.

Dizel makaslı manliftler ise dar şasi ve geniş şasi alternatifleri sunmaktadır.

Dar şasili dizel makaslı manliftler en az 10 metre, en fazla ise 14 metreye kadar uzayabilmektedir.

Geniş şaseli dizel makaslı manliftler ise en az 15 metre, en fazla ise 22 metre yüksekliğe çıkabilmektedir. Ayrıca mini makaslı manlift modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller En fazla 5-6 metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedirler.

 

Makaslı Manlift Kiralama Fiyatları

Güncel makaslı manlift kiralama fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Marka, model, yaş, donanım, tür gibi detaylar makaslı platform fiyat farkı oluşmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte makaslı platform kiralama, sıfır makaslı platform satın almadan daha uyguna mal olacaktır. Firmamız geniş ürün seçeneğiyle her talebe karşılık vermekte, en uygun fiyat avantajlarını tercihe sunmakta, istenen sürede kiralama yapmakta, bütçenizi yormadan ihtilaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

Firmanızın yapısına uygun makaslı manlift kiralamayı düşünüyorsanız, fiyatlarımız tercih edeceğiniz manlift marka modeline, yakıt cinsine ve manlift platform boyutuna göre değişmektedir.

 

Elektrikli Makaslı Manlift Kiralama Fiyatları

  • Elektrikli Makaslı Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 500 liradan,
  • Elektrikli Makaslı Manlift Haftalık kiralama fiyatları 3500 liradan,
  • Elektrikli Makaslı Manlift Aylık kiralama fiyatları 8 bin liradan,
  • Elektrikli Makaslı Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 40 bin liradan,
  • Elektrikli Makaslı Manlift Yıllık kiralama fiyatları ise 75 bin liradan başlamaktadır.

 

Dizel Makaslı Manlift Kiralama Fiyatları

  • Dizel Makaslı Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 1000 liradan,
  • Dizel Makaslı Manlift Haftalık kiralama fiyatları 6000 liradan,
  • Dizel Makaslı Manlift Aylık kiralama fiyatları 20 bin liradan,
  • Dizel Makaslı Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 100 bin liradan,
  • Dizel Makaslı Manlift 1 Yıllık kiralama fiyatları ise 180 bin liradan başlamaktadır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Manlift kiralama firması olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz.

Kiralamasını yaptığımız manliftlerimizin markası ya da modeli fark etmeksizin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştirerek sizlere sorunsuz bir şekilde kiralama sunuyoruz.

Manlift kiralama hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz.  Kiraladığınız manliftlerde herhangi bir problem olduğunda ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Manlift Kiralama için güncel net rakam almak istiyorsanız Telefon: 0532 673 47 40 E-Mail: info@manliftkiralama.com.tr ve 7/24 Whatsapp Hattı gibi kanallarla hızlıca teklif alabilirsiniz.

Dipnot: Manlift kiralama fiyatlarımıza çekici hizmeti dahil değildir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,