Dikey Manlift Kiralama

Dikey Manlift Kiralama

Dikey Manlift Nedir ?

Dikey manliftler çeşitleri itibariyle birçok farklı sektörde kullanılan personel yükseltici iş makinalarından birisidir. Daha çok Fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, kamu binalarında, havalimanlarında, depolama için kullanılan tüm alanlarda bu iş makinaları kendine yer bulmaktadır. Dikey platform adıyla da anılan bu makinalar zemin üzerinde dengeli şekilde yürüyebilecek donanımdadır. Sahip oldukları mekanizma ile yüksek alanlarda güvenle çalışma sağlarlar.

Dikey manliftlerin yükseklikleri markaya ve modele göre değişebilmektedir. Ortalama 10 metreye kadar çıkabilmektedir. Benzer şekilde kaldırma kapasiteleri de markalarına ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

Günümüzde dikey platformlarda kullanılan sistemler oldukça gelişmiştir. Otomatik fren ve otomatik siren sistemleriyle bütünleşiktirler. Makinalar yön durumuna göre sinyal vermekte, arıza anında da arıza sinyali vererek farkındalık oluşturmaktadır.

 

Dikey Manliftlerin Kullanım Alanları

Dikey Manliftlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

 • Avm iç kısımlarda
 • Fabrika içlerinde
 • Yüksek olmayan depolarda
 • Eğitim kurumlarında
 • Araç servislerinde
 • Otellerde

Akla gelebilecek bütün dar alanlarda kullanılmaya müsait, son derece güvenli ve sessiz çalışan bir üründür.

 

Dikey Manlift Kiralama Fiyatları

Dikey manlift kiralama fiyatları manliftlerde markaya, modele, yaşa, donanıma vs. göre değişir.

Firmamız her türlü dikey platform kiralama hizmetleri sunuyoruz. Bütün uygulamalarımızda bütçe dostu dikey platform fiyat avantajlarıyla öne çıkıyor, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

 

Elektrikli Dikey Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Dikey Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 800 liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Haftalık kiralama fiyatları 4000 liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Aylık kiralama fiyatları 12 bin liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 40 bin liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Yıllık kiralama fiyatları ise 70 bin liradan başlamaktadır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Manlift kiralama firması olarak İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz.

Kiralamasını yaptığımız manliftlerimizin markası ya da modeli fark etmeksizin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştirerek sizlere sorunsuz bir şekilde kiralama sunuyoruz.

Manlift kiralama hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz.  Kiraladığınız manliftlerde herhangi bir problem olduğunda ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Manlift Kiralama için güncel net rakam almak istiyorsanız Telefon: 0532 673 47 40 E-Mail: info@manliftkiralama.com.tr ve 7/24 Whatsapp Hattı gibi kanallarla hızlıca teklif alabilirsiniz.

Dipnot: Manlift kiralama fiyatlarımıza çekici hizmeti dahil değildir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,