Eklemli Manlift Kiralama

Eklemli Manlift Kiralama

Manlift Kiralama Tuzla Firması

Manlift Kiralama Tuzla firması olarak; Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deriorganizesanayi,  Evliyaçelebi Mahallesi , Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi , Orta Mahallesi, Postahane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesinde uzman ustalarımız ile her çeşit marka, model ve uzunlukta; Makaslı manlift kiralama, Eklemli manlift kiralama, Dikey manlift kiralama, Teleskopik manlift kiralama, Elektrikli manlift kiralama ve Dizel manlift kiralama seçenekleri ile 7/24 Tuzla manlift kiralama hizmeti sunuyoruz.

Sektöründe uzman kadrosu ile marmara bölgesinde manlift kiralama hizmeti veren firmamız talep edildiği zaman Türkiye’nin her yerine, her marka ve model manlift makinaları gönderebilmektedir.

Manlift kiralama firması olarak Kiralık birçok farklı tipte manlift sunuyoruz ve bölge çapında en sorunsuz manlift makinalarının bizde olduğuna iddia ediyoruz..

Manlift kullanım ve bakım onarımında oldukça deneyimli olan ekibimiz, yılların bilgi ve tecrübesine sahip birkaç yetenekli uzmanından oluşmaktadır. Her birimiz müşterinin makinaları kısa ve uzun vadede sorunsuz kullanması için canla başla çalışıyoruz.

Manliftler farklı kullanım alanlarında sıklıkla tercih edilen bir iş aracıdır.

Manlift sayesinde yapılan genel işlemler:

 • Ağaç budamak,
 • Boya yapmak,
 • Tadilat yapmak,
 • Yükseğe çıkmak,
 • Uzak mesafelere ulaşmak,
 • Plaza camlarını temizlemek,
 • Dış cephe temizliği yapmak,
 • Malzemeleri sökmek veya kurmak,
 • Depo içi düzenleme yapmak.

 

Tuzla Kiralık Manlift Çeşitleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tuzla kiralık manlift hizmeti bulunmaktadır.

 1. Makaslı Manlift
 2. Eklemli Manlift
 3. Dikey Manlift
 4. Teleskopik Manlift
 5. Elektrikli Manlift
 6. Dizel Manlift

 

 • Tuzla Makaslı Manlift Kiralama

Makaslı manliftler çeşitleri itibariyle günümüzde başta personel taşımacılığı olmak üzere çeşitli alanlarda en çok kullanılan platformlardandır. Fazla yükseklik gerektirmeyen; fakat daha fazla çalışma alanına ve daha fazla ağırlık kaldırma ihtiyacına ihtiyaç duyulduğunda bu manliftler cevap vermektedir.

Makaslı manliftler 3 metreden 20 metreye kadar ulaşabilirler. Çalışma alanlarına göre farklı özelliklerde ve değişik modellerde üretimleri yapılmaktadır. Personel tarafından yeri değiştirilebileceği gibi forklift tarafından da bir yerden başka bir yere götürülerek ilerleyebilirler. Zorlu çalışma şartları altında rahatlıkla kullanabilmek amacıyla tasarlanan bu iş makinaları zor şartlarda maksimum verim sunmayı başarmaktadır.

 

 • Tuzla Eklemli Manlift Kiralama

Eklemli manliftlerin diğer manlift çeşitlerine nazaran en çok öne çıkan özelliği hareket kabiliyetinin çok daha fazla olmasıdır. Büyük manliftler şantiye tarzı yerlerde zorluk çıkarabilirler bu da kaza riskini arttırarak iş güvenliğini tehlikeye, çalışma hızını ise minimum seviyeye düşürebilir. Oysa eklemli manlift şantiyelerde ve benzeri çalışma sahalarında çok rahat hareket edebilir. Daha güvenli şekilde yüksek noktalara erişebilir. Bu nedenle eklemli manliftler küçük yapıları ve eklem özellikleriyle öne çıkan, küçük kaldırma platformları arasında en popüler olanlardır.

Eklemli manliftlerin çalışma yükseklikleri 12 ila 48 metre arasında değişebilmektedir. 300 kilograma kadar taşıma özellikleri olup bir adet taşıma sepeti vardır. Modeller arasında 10 ton ağırlığa kadar olanlar mevcuttur.

 

 • Tuzla Dikey Manlift Kiralama

Dikey manliftler çeşitleri itibariyle birçok farklı sektörde kullanılan personel yükseltici iş makinalarından birisidir. Daha çok Fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, kamu binalarında, havalimanlarında, depolama için kullanılan tüm alanlarda bu iş makinaları kendine yer bulmaktadır. Dikey platform adıyla da anılan bu makinalar zemin üzerinde dengeli şekilde yürüyebilecek donanımdadır. Sahip oldukları mekanizma ile yüksek alanlarda güvenle çalışma sağlarlar.

Dikey manliftlerin yükseklikleri markaya ve modele göre değişebilmektedir. Ortalama 8 metreye kadar çıkabilmektedir. Benzer şekilde kaldırma kapasiteleri de markalarına ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

 

 • Tuzla Teleskopik Manlift Kiralama

Teleskopik manliftler en çok tercih edilen ve en büyük manliftlerden birisidir. Birçok farklı çeşidi bulunur ve farklı iş sahalarında kullanılabilir. 14 metreden 45 metreye kadar kaldırabilme özellikleri vardır. Bu sayede oldukça yükseğe çıkabilmeye imkân veren teleskopik manliftler istenen her yere erişimi mümkün kılar.

Bu manliftler geniş bir ürün yelpazesi sağladıkları için yapılacak işin boyutuna ve türüne göre seçim yapılabilir. Tercih edilirken en önemli noktalardan birisi ne kadar yükseğe çıkılması gerektiğidir.

Teleskopik platformların yakıt cinsi sadece dizeldir, elektrikli seçeneği bulunmamaktadır.

 

 • Tuzla Elektrikli Manlift Kiralama

Elektrikli manliftler diğer adıyla akülü manliftler çoğu marka ve modellerde bulunmaktadır. Sektörde en çok kullanıldığı platformlar sırasıyla Makaslı manliftler, Eklemli manliftler ve Dikey maniftlerdir. Bu manliftlerin avantajları iç mekanlarda kullanılması, elektrikle kısa sürede dolması, sessiz ve temiz olmasıdır.

Tuzla Elektrikli manlift kiralama hizmeti ile inşaat sektöründen bakım faaliyetlerine dek pek çok alanda tercih edilen manliftleri müşterilerimize sunmaktayız. Elektrikli manliftlerimiz bütün iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygundur. Şehir elektriği ile şarj edilebilmektedirler. Yakıt vb. Ikmal sorunları elektrikli manlifterde yoktur. Elektrikli manliftlerin en önemli avantajlarından birisi de neredeyse hiç gürültü yapmadan çalışma sağlamasıdır. Elektrikli manlift kiralama çeşitleri müşterilerimizin ihtiyacına en uygun şekilde cevap verilmesi yönündedir.

 

 • Tuzla Dizel Manlift Kiralama

Dizel manliftler her marka ve modellerde bulunmaktadır. Sektörde en çok kullanıldığı platformlar sırasıyla Makaslı manliftler, Eklemli manliftler, Dikey maniftler ve Teleskopik Manliftlerdir. Bu manliftlerin avantajları iç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış mekanlarda da kullanılması, zorlu arazi şartlarına dayanıklı olması, elektriklilere kıyasla daha güçlü ve verimli olması..

Dizel manliftler elektrikli manliftlere çok daha yüksek verimle çalışmaktadır. Üstün çalışma gücü ve motor gücü ile sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Dizel manlift kiralama hizmetimiz ile sektörel ihtiyaçlara uygun ve güvenilir markaların manliftlerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Sessiz çalışma özelliği, dar alanlarda üstün çalışma potansiyeli, tüm ortamlarda yüksek işlevlilik gibi özellikleri ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan manlift çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Manlift Kiralamanın Avantajları

Tuzlada Manlift kiralama hizmetinden faydalanmak beraberinde birçok avantaj getiriyor. Bu avantajlardan yararlanmak isteyenler ise doğru firmadan kiralama hizmeti almalıdır. Firma olarak kiralama alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda ihtiyaca ve isteğe yönelik çözümler sunuyoruz.

Firmamızı tercih ederek elde edeceğiniz bazı avantajlar:

 • İhtiyacınıza uygun süreyle manlift kiralayabilirsiniz.
 • Kiralama süreleri uygun fiyatlıdır.
 • İş araçlarının bakımı ve onarımı düzenli olarak yapılır.
 • Firmamızda yeterli miktarda manlift bulunmaktadır.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Zaman, mekan, fiyat sorunu yaşamadan tuzla platform kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamızda yeterli sayıda manlift bulunmaktadır. Saatlik ve günlük olarak kiralanan bu iş araçlar isteğiniz üzerine adrese teslim edilebilir. İş araçlarının kiralama süreleri uygun fiyatlıdır. Bu sayede maddi kayıp yaşamamış olursunuz. Firmamızda kiralanan tüm araçların bakım ve onarımı düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sayede kiraladığınız makinalar ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

 

Manlift Kiralama Neden Gereklidir

Manlift; makaslı, eklemli,  dikey, teleskopik tasarımlı, örümcek tasarımlı gibi personellerin yükseltilmesi için kullanılan platformların genel ismi olarak tanımlanabilir. Dizel vb.alt ürün dalları da mevcuttur. Personellerin iş yerlerinde 5 ile 50 metre arasında yüksekte çalışmaları gerçekleştirebilmeleri amacıyla kullanılmaktadırlar. Güvenlik açısından gerekli olan bir iş ekipmanıdır. Güvenli çalışma olanağı verilmesi için şarttır. Pek çok kaliteli marka yıllardır bu sektöre hizmet eden ürünlerin tasarlanıp üretilmesini sağlamaktadır. Farklı ihtiyaçlar için farklı tür ve model çeşitleri bulunmaktadır. Pek çok projenin güvenli şartlar altında yürütülmesi için kullanılan ekipmanlar arasındadır.

Şantiyelerde, inşaat alanlarında, depolama alanları gibi alanlarda kullanım alanı vardır. Ayrıca alışveriş merkezleri ve demir yolları gibi farklı pek çok faaliyet alanında da kullanım alanı bulunmaktadır. Personelin ihtiyacına göre tuzla kiralık manlift fiyatları ve çeşitleri, personel sorumlulukları tarafından araştırılmaktadır.

 

Kiralık Manlift Nasıl Kullanılmalıdır?

Kaliteli ürün yelpazemizde yer alan manliftlerin her birinin kullanma talimatı bulunmaktadır. Koşulların özelliğine göre bilgi verilmesi ve kullanım koşulları konusunda müşterilerin bilgilendirilmesi de firmamızca sağlanmaktadır. Yetkili firmaların manlift için eğitimli operatörleri görevlendirmesi gerekmektedir. Eğitimli personeller tarafından kullanımı gerekmektedir. Ayrıca yıllardır sektöre hizmet veren kaliteli markalar, ürünlerinin kullanımı ile alakalı gerekli eğitimleri de sağlamaktadırlar.

Teminini sağladığımız manliftlerin kullanımı konusunda gerekli bilgiyi ve kullanım talimatının yere aldığı dosyayı müşterilerimizle paylaşmaktayız. Kiralama hizmetinden sonra ekipmanlarda oluşabilecek teknik sorunlar ya da kullanıcı kaynaklı sorunlar için 7/24 destek hizmeti sunmaktayız. Teknik arızalardan kafanıza takılan sorulara kadar her konuda iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tuzla manlift Kiralama hizmetini sunduğumuz manliftlerin periyodik bakımlarını da titizlikle yerine getirmekteyiz.

 

Manlift Kiralama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Manlift ihtiyaçlarının karşılanması anlamında günlük, aylık gibi farklı süre periyotlarında kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu aşamama tuzla günlük manlift kiralama fiyatları ile aylık fiyatları arasında farklılıklar oluşmaktadır. Kiralık bir manlift için başvuran müşterilerimize fiyat teklifi hazırlarken bazı kriterleri göz önünde bulundurmaktayız. Öncelikle ihtiyaç duyulan manliftin teknik özelliklerine göre marka ve model seçimi göz önünde bulundurulmaktadır. Yükseklik ve çalışma prensibi konusunda müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ekipmanı önermekteyiz. Daha sonra kiralama hizmetinin kaç günlüğüne istendiği fiyat belirlenmesinde etkilidir.

Kiralama hizmetinden yararlanılması, manliftin tamamıyla satın alınmasına göre çok daha avantajlı olmaktadır. Manliftin satın alınması yüksek maliyetli bir seçenek olmaktadır. Manliftin teknik arzaları ve bakımları gibi süreçleri kiralayan firma olarak bizler üstlenmekteyiz. Yasal mevzuatları ve evraklarının takibi gibi süreçleri de üstlenerek müşterilerimizin hizmetten tam verim ile faydalanmasını amaçlamaktayız. Çalışma prensibi ve kiralama süresi gibi ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra size özel fiyat teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak manlift kiralama konusunda müşterilerimizin %100 memnuniyetini amaçlamaktayız.

 

Tuzla Manlift Kiralama İletişim

Tuzla Manlift kiralama firması olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz.

Kiralamasını yaptığımız manliftlerimizin markası ya da modeli fark etmeksizin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştirerek sizlere sorunsuz bir şekilde kiralama sunuyoruz.

Tuzla Manlift kiralama hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz.  Kiraladığınız manliftlerde herhangi bir problem olduğunda ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Manlift Kiralama için güncel net rakam almak istiyorsanız Telefon: 0532 673 47 40 E-Mail: info@manliftkiralama.com.tr ve 7/24 Whatsapp Hattı gibi kanallarla hızlıca teklif alabilirsiniz.

Dipnot: Manlift kiralama fiyatlarımıza çekici hizmeti dahil değildir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,